Wieczorna wyprawa i zwiedzanie zamku – 26 października

Wspólnie ze Stowarzyszeniem Małe i Duże inicjatywy zapraszamy serdecznie na pierwszy wykład w projekcie „Dolina Bobru nasze wspólne dobro”.

26 października o 17:30 spotykamy się przed ratuszem we Wleniu. Stamtąd przejdziemy na Zamek Lenno, gdzie odbędzie się wykład na temat zamku – jego historii i ciekawostek z nim związanych, który poprowadzi Gracjan Kielijański (Gildia Przewodników Sudeckich, współzarządca zamku).

Prosimy o zabranie latarek. Osoby, które chcą uczestniczyć jedynie w samym wykładzie, mogą dołączyć do grupy około 18:30 na dziedzińcu zamku.

Zapraszamy! Wspaniała okazja obejrzenia zamku w godzinach wieczornych!

link do wydarzenia na facebooku!

2 odpowiedzi na “Wieczorna wyprawa i zwiedzanie zamku – 26 października”

  1. Byłem chyba najstarszym uczestnikiem wyprawy. Od najmłodszego dzieliło mnie jakieś 76 lat. ? Warto było jechać ze Świeradowa-Zdroju, żeby wziąć udział w tej pięknej wyprawie. Dziękuję Panu Gracjanowi – przewodnikowi za ciekawe komentarze. Jedna uwaga, która może przydać się w przyszłosci; przy dzieciach nie należy mówić tyle o okrucieństwach dawnych czasów. Do zobaczenia.

    1. Panie Janie, bardzo dziękujemy za obecność i ważną dla nas opinię. Postaramy się jakoś „ułagodzić ” opowieści 🙂 Serdecznie pozdrawiamy!

Możliwość komentowania została wyłączona.